pamiatki.pl

Oferta dla odbiorców hurtowych


Firma "WERTUS" specjalizuje się w produkcji i sprzedaży hurtowej pamiątek.


Specjalnie dla naszych odbiorców (sklepy, podmioty gospodarcze) stworzyliśmy możliwość realizacji zakupów w cenach hurtowych bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i chcieliby składać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego, prosimy o zarejestrowanie się w sklepie, podając pełne dane firmy i numer telefonu kontaktowego. Następnie w celu uzyskania dostępu do cen hurtowych, prosimy w profilu użytkownika wybrać zakładkę GRUPY UŻYTKOWNIKA i kliknąć przycisk DOŁĄCZ do grupy odbiorców hurtowych.

W przypadku, kiedy jesteście Państwo zainteresowani jednorazowym większym zakupem proszę o przesłanie zapytania ofertowego mailem, a my przygotujemy odpowiednią ofertę.

W ciągu 24 godzin status Państwa konta zostanie zaktualizowany, a po zalogowaniu się w sklepie ujrzą Państwo ceny pomniejszone o kwoty rabatu. Będą to ceny hurtowe brutto (z VAT).

Produkty posiadające obniżony podatek VAT - 5% to: albumy i przewodniki. Pozostały towar posiada podatek VAT w wysokości 23%.

Oprócz standardowej oferty jaka posiadamy przygotowujemy również pamiątki zgodnie z i indywidualnymi życzeniami naszych klientów
Np. koszulki, torby, kubki, magnesy, naparstki itp. z indywidualnymi wzorami.
Możemy przygotować wzory z dowolnego regionu lub miasta wykorzystując propozycje i sugestie Państwa. Możemy wykorzystać dostarczone zdjęcia lub grafiki przesłane w odpowiednim formacie, dużej rozdzielczość.

Pierwsze zamówienie towaru w naszym sklepie w cenach hurtowych realizujemy od zakupów powyżej 350,00zł netto (430,00zł brutto).